Czasopismo Niebiańskie

Czasopismo niebiańskie to pierwsze czasopismo kierowane w stronę sektorów usług pogrzebowych, które przekształciło  się w środek komunikacji do rozpowszechniania informacji; wprowadzając innowacje pogrzebowe i umacniając sektor pogrzebowy

Od 2001 roku w 22 krajach świata, przełamaliśmy bariery językowe, by dotrzeć do przedsiębiorców pogrzebowych z całego kontynentu amerykańskiego i europejskiego.

.

czytaj więcej

Niebiański Ogród

Stworzony, aby oddać hołd Państwa bliskim z każdego zakątku świata, o jakiejkolwiek godzinie, jakimkolwiek dniu  roku, w sposób natychmiastowy za pomocą internetu.

Utrzymanie hiszpańskiej rodziny blisko jej ukochanych osób, dając możliwość upamiętniania ich poprzez administracje wirtualnego cmentarza.

czytaj więcej

Czasopismo Seguramente

Jedyne czasopismo, które obejmuje sektor ubezpieczeniowy Iberoamerykański, dzięki niemu mają Państwo możliwość dowiedzenia się  zarówno tego, co się dzieje w sąsiednich państwach, jak i tych geograficznie oddalonych.

Zdajemy sobie sprawę, iż sektor ubezpieczeniowy składa się z wielu specjalizacji , takich jak: bankowość, finanse, handel,  prawo, itp., to właśnie dlatego zawartość czasopisma nastawiona jest na wszechstronność informacji.

czytaj więcej

MIAMI FUNER

Miami Funer to wydarzenie przemysłu pogrzebowego, kierowane jest do przedsiębiorców, dyrektorów zakładów pogrzebowych  i firm międzynarodowych, zjednoczeni w jednym wyjątkowym miejscu na świecie w celu integracji, kształcenia oraz komercjalizacji produktów, usług korporacji i przemysłu pogrzebowego.

Jedyne takie wydarzenie, którego założeniem jest integracja światowa, która jest zasadnicza dla tych, którzy w obiecujący y nowoczesny sposób pragną rozwijać swój interes. Jest to niezbędne narzędzie, by móc znaleźć nowy rynek, zapoznać się z ważnymi przedsiębiorcami y ich firmami, a co więcej sprzedać i skomercjalizować produkty Państwa firm, na całym świecie

czytaj więcej